Tenerife puhkekeskuste teejuht: Los Cristianos – täiuslik perepuhkuseks

Tenerife puhkekeskuste teejuht: Los Cristianos – täiuslik perepuhkuseks

Eelmises artiklis rääkisime Las Americast, Tenerife lõunaosa meelelahutuskeskusest. Aga mis siis, kui teie plaanid ei hõlma pidevaid pidusid ja meelelahutust? valige Los Cristianos ilma kõhklusteta ja olge kindel, et olete teinud õige valiku.

Los Cristianose ajalugu

Erinevalt Las Americast, mis on täiesti turistide koht, on Los Cristianos tõeline väikelinn, kus elab umbes 19 tuhat kohalikku elanikku ja millel on oma ajalugu.
Varem oli Los Cristianos väike kaluriküla, mis muutus kuulsaks kuurordiks tänu rootslasele Bengt Rylanderile, kes tuli siia 1956. aastal, et parandada oma tervist tänu soojale kliimale. Kuna ta hakkas end tõesti paremini tundma, olles endine kirjanik ja telekommentaator, levitas ta teavet imelise koha kohta, mille ta avastas. Nende sündmuste mälestuseks sai Los Cristianose peatänavale nimeks “Avenida de Suecia” (Rootsi avenüü). Veel üks koht, mis meenutab Rootsi panust Los Cristianose kui kuurordi arengusse, on Rootsi luteri kirik merekaldal (endine Casa Sueca).

Intro

Los Cristianos on hea koht lastega peredele, eakamatele inimestele ja lihtsalt neile, kes eelistavad rahulikku puhkust hommikuse tantsimise asemel.
Kuid rahulikkus ei ole igavuse sünonüüm. Los Cristianos pakub suurel hulgal restorane, baare ja poode, millest mõned, erinevalt Las Americas asuvatest, on ehitatud kohalikele inimestele. Ja see tähendab, et teil on võimalus proovida kvaliteetset toitu ja teha sisseoste, ilma et maksaksite selle eest turisti hinda. Meie artikkel aitab teil avastada parimaid kohti ning annab nõu, kuidas oma aega kõige paremini veeta.

Los Cristianose rannad

Tõenäoliselt on esimene koht, millest te tahate teada, rannad, sest just need on need, mis panid teid Tenerife valima. Los Cristianos kutsub teid külastama kahte randa. Peamine on Playa Los Cristianos. Lisaks liivarannale on Playa Los Cristianosel sadam, mis tähendab, et seal on võimalik teha erinevaid veespordialasid ja tegevusi. Parim meelelahutus kogu perele on paadisõit. Laeval saate nautida ookeanituult, näha vaalu või delfiine, snorgeldada kilpkonnalahes. Lõunasöök ja joogid kuuluvad unustamatute muljete hulka. Ärge unustage oma fotokaamerat ja ujumisriideid.

Ekskursioonid

Los Cristianose sadamast saab ka naabersaartele: La Gomera, El Hierro ja La Palma praamiga Fred Olsen Express.
Hea uudis kalapüügisõpradele – Los Cristianose sadamast saate minna ookeanipüügile, mis kindlasti võtab ühe juhtiva koha teie kalameeste ajaloos.

Los Cristianose rannad

Playa Los Cristianose järel tuleb Playa Las Vistas. See kollane liivarand on üks suuremaid ja populaarsemaid Tenerifel. Playa Las Vistas on olemas kõik mugavaks puhkuseks vajalik, sealhulgas veespordi, võrkpalli mänguväljakud, laste mänguväljakud ja eriala piiratud füüsiliste võimetega inimestele.

Los Cristianose restoranid

Las Vistase ranna kulupoolel on erinevate baaride, diskoteekide ja restoranide piirkond, kust avaneb üks parimaid vaateid ookeanile Tenerife lõunaosas. Veeda üks õhtu hispaania roogasid degusteerides või lihtsalt kokteile juues.

Kui aga soovite õhtusööki tõeliselt kohalikus atmosfääris, vaadake Los Cristianose erinevaid kõrvaltänavaid. Ühel neist tänavatest, sadama lähedal, asub El Cine, koht, mida armastavad kohalikud ja turistid, kes on juba aastaid valinud oma puhkuseks Tenerife. See koht meeldib teile väga värskete mereandide ja sooja, perekondliku atmosfääri poolest.
Vaatamata sellele, et El Cine on peidetud koht, on see õhtuti alati väga hõivatud, nii et broneerige laud ette.

Rääkides kohalikest kohtadest, ei saa me unustada Croissanterie’t – väikest itaalia baari, mis asub Los Cristianose ühel kõrvaltänaval, mis kulgeb keskkirikust rannani.
Kogu vastutusega võime öelda, et seal saate proovida üht parimat focacciat Tenerife lõunaosas.

Parima koduse jäätise saamiseks minge La Golosasse, mis asub ranniku poolel, Rootsi kiriku lähedal. Hiljuti avasid nad teise jäätisepunkti San Telmos, Las Vistase ranna lähedal.

Ostude tegemiseks minge Rootsi avenüüle ja keskkiriku lähedal asuvasse piirkonda. Ja kindlasti külastage kohalikku turgu, mida korraldatakse Los Cristianose ranna lähedal igal pühapäeval.

Shopping

Külastage ka Fund Grube poodi, mis asub Las Vistase ranna alguses. See pood rõõmustab teid laia kosmeetika, päikeseprillide, riiete ja kingade valikuga ning madalamate hindadega kui Las Americase kaubanduskeskustes. Vaadake nende sooduspakkumisi oma hotellis.
Nagu näete, leiate Los Cristianoses palju tegevusi ja teil ei hakka igav. Samal ajal saate rahulikku ja lõõgastavat puhkust eemal mürast, lärmast ja rahvamassist. Ja kui te kord igatsete pidusid ja meelelahutust, siis kõrval asuv Las Americas avab teile alati oma restoranide, baaride ja ööklubide uksed.

 

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom